Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2859333
20938
438
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Kegytárgy Ón korpusz és figurák bársony keretben. 9x16 cm 2859504
20939
438
1928 Statisztikus táncestély egyiptomi stílusú táncestély táncrendje 16 cm Kézzel festett pergamen 2859517
20940
438
1912 Technikus bál táncrend Sikorski-Zsolnay Miklós által tervezett jelzett grafika a borítón 15 cm + 8 db Szabó László jelzett grafikus lappal 2859491
20941
438
1908 Szecessziós táncrend a debreceni hentes és mészáros ifjúság juniálisán 14 cm 2859394
20942
438
Fa dobozka kézzel festett alpesi tájat ábrázoló tetővel. XIX. sz. 8x6 cm 2859008
20943
438
1925 Táncrend tartó dobozka. Feliratozott. Szövet borítás, Belül megvakul tükörrel 8x8 cm
2859071
20944
438
Kártyadoboz mini kártyapaklihoz. Bőr. Aranyozott. Két pakli kártyával. Szép állapotban 8x5 cm 2859354
20945
438
cca 1930 Piatnik Whist kártya paklik eredeti dobozában, jó állapotban 2858927
20946
438
Mini iskolatáska. Mini füzetekkel, palatáblával,tolltartóval, füzetekkel. Táska mérete 7x8 cm 2858952
20947
438
Névjegytartó. Aranyozott, festett bőr. XIX. sz. Mattyasovszky Olga névjegyével 10x6 cm 2858949
20948
438
Díszes horvát címeres kitűző. Ezüstözött fém, 35 mm, zép bőr tokkal. / Croatian coat of arms broche in leather box XIXth century 2858940
20949
438
1913 Baczewski táblalikőrök bőr naptár, aranyozott, tollal, szép állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF