Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 216

34012.

Rufpreis:
2 000 HUF

34013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ausztria 1979. "Innviertel, Ausztria 200. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (19,79g/0.900/35mm) T:AU kis patina, karc Austria 1979. "200th Anniversary of Innviertel, Austria" hallmarked Ag commemorative medallion (19,79g/0.900/35mm) C:AU small patina, scratch
34014.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ausztria 1979. "Naptár" ezüstözött bronz naptár érem (40mm) T:AU  Austria 1979. "Calendar" silver-plated bronze calendar medallion (40mm) C:AU
34015.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ausztria 1986. "25 éves a Szövetségi Kereskedelmi Iskola - Stájerország" jelzett Ag emlékérem (13,62g/0.800/30mm) T:AU kis patina Austria 1986. "25th Anniversary of the Federal Trade School - Styria" hallmarked Ag commemorative medallion (13,62g/0.800/30mm) C:AU small patina
34016.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ausztria DN "A tűzoltóság és a mentőszolgálat területén végzett 40 évnyi érdemes munkáért" kétoldalas bronz érdemérem (32mm) T:AU Austria DN "Für verdienstvolle Tätigkeit auf dem gebiete des Feuerwehr- u. Rettungswesens" two-sided bronze award medal (32mm) C:AU
34017.

Rufpreis:
2 000 HUF

34018.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

34019.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

34020.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

34021.

Rufpreis:
800 HUF

Belgium 1898. "Kulináris Kiállítás 1898 / Antwerpen" aranyozott bronz emlékérem (55mm) T:1- kis ph. Belgium 1898. "EXPon CULINAIRE 1898 / VILLE D'ANVERS" gilt bronze medallion (55mm) C:AU small edge error
34022.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Belgium 1972. "Brüsszel - I. Székely - Aerofilatélia" kétoldalas, ezüstözött bronz filatéliai emlékérem. Szign.: J. De Bast (50mm) T:XF patina Belgium 1972. "Bruxelles - Brussel - I. Szekely - Aerophilatelie" two-sided, silvered bronze philatelic medallion. Sign: J. De Bast (50mm) C:XF patina
34023.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF