https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Németország DN "Torpedo" kerékpár vázra szerelhető zománcozott bronz jelvény (35x39mm) T:2-,3 zománchiba Germany ND "Torpedo" enamelled bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x39mm) C:VF,F enamel error
1
32026.

Németország DN "Torpedo" kerékpár vázra szerelhető zománcozott bronz jelvény (35x39mm) T:2-,3 zománchiba Germany ND "Torpedo" enamelled bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x39mm) C:VF,F enamel error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország ~1950. "Bologna FC" zománcozott fém gomblyukjelvény "N. Cicognani" gyártói jelzéssel T:1- Italy ~1950. "Bologna FC" enamelled bronze buttonhole badge with "N. Cicognani" maker's mark C:AU
1
32027.

Olaszország ~1950. "Bologna FC" zománcozott fém gomblyukjelvény "N. Cicognani" gyártói jelzéssel T:1- Italy ~1950. "Bologna FC" enamelled bronze buttonhole badge with "N. Cicognani" maker's mark C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Olaszország 1962. "Milánó Önkormányzata - Kerékpáros Világbajnokság" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült tokban (42,5mm) T:UNC Italy 1962. "The Municipality of Milan - World Cycling Championships (Il Comune di Milano - Campionati del Mondo di Ciclismo)" two-sided, silvered bronze medallion in original but damaged case (42,5mm) C:UNC
1
32028.

Olaszország 1962. "Milánó Önkormányzata - Kerékpáros Világbajnokság" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem eredeti, sérült tokban (42,5mm) T:UNC Italy 1962. "The Municipality of Milan - World Cycling Championships (Il Comune di Milano - Campionati del Mondo di Ciclismo)" two-sided, silvered bronze medallion in original but damaged case (42,5mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Románia ~1930. "ONEF (Országos Testnevelési Hivatal) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Ép testben ép lélek)" fém jelvény, "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (25mm) T:AU Romania ~1930. "ONEF (National Office of Physical Education) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Healthy mind in a healthy body)" metal badge, with "Huguenin Locle" maker's mark (25mm) T:AU
1
32029.

Románia ~1930. "ONEF (Országos Testnevelési Hivatal) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Ép testben ép lélek)" fém jelvény, "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (25mm) T:AU Romania ~1930. "ONEF (National Office of Physical Education) - Minte sanatoasa in corp sanatos (Healthy mind in a healthy body)" metal badge, with "Huguenin Locle" maker's mark (25mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2- Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
1
32030.

Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2- Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Svédország 1943. "Nemzetközi szabadverseny - 1943 Svédország-Magyarország" Zn atlétikai emlékplakett "Z Westins Stockholm" gyártói jelzéssel. Szign.: S. Skold (60x80mm) T:1- Sweden 1943. "International competition in free sports - 1943 Sweden-Hungary (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern)" Zn athletic plaque with "Z Westins Stockholm" maker's mark. Sign.: S. Skold (60x80mm) C:AU
1
32031.

Svédország 1943. "Nemzetközi szabadverseny - 1943 Svédország-Magyarország" Zn atlétikai emlékplakett "Z Westins Stockholm" gyártói jelzéssel. Szign.: S. Skold (60x80mm) T:1- Sweden 1943. "International competition in free sports - 1943 Sweden-Hungary (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern)" Zn athletic plaque with "Z Westins Stockholm" maker's mark. Sign.: S. Skold (60x80mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC
1
32032.

Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF
1
32033.

Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetúnió 1967. "Európa Kupa Bruno Zauli" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:1- Soviet Union 1967. "European Cup Bruno Zauli" bronze  two-sided commemorative medallion (50mm) C:AU
1
32034.

Szovjetúnió 1967. "Európa Kupa Bruno Zauli" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:1- Soviet Union 1967. "European Cup Bruno Zauli" bronze two-sided commemorative medallion (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetúnió 1979. "Moszkva 1979" kétoldalas sport emlékérem fatokjában (50mm) T:1- Soviet Union 1979. "Moskva 1979" two-sided commemorative sport medallion in wood case (50mm) C:AU
1
32035.

Szovjetúnió 1979. "Moszkva 1979" kétoldalas sport emlékérem fatokjában (50mm) T:1- Soviet Union 1979. "Moskva 1979" two-sided commemorative sport medallion in wood case (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "1980 Moszkvai Olimpia" egyoldalas fém emlékérem (50mm) T:2 Soviet Union 1980. "1980 Summer Olympic Games" metal commemorative medallion (50mm) C:XF
1
32036.

Szovjetunió 1980. "1980 Moszkvai Olimpia" egyoldalas fém emlékérem (50mm) T:2 Soviet Union 1980. "1980 Summer Olympic Games" metal commemorative medallion (50mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
1
32037.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse