Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 291

1980. "Békéscsaba - Béköt Kupa 1976-1980." egyoldalas bronz sport emlékérem (75mm) T:1-
31954.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
31955.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1980. "VIII. K. táj. futóverseny - I. csapata" részben aranyozott bronz emlékplakett gravírozva, eredeti dísztokban (58x58mm) T:XF kissé kopott aranyozás, karc
31956.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1980. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:2
31957.

Rufpreis:
1 400 HUF

31958.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:AU Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU
31959.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

31960.

Rufpreis:
2 000 HUF

31961.

Rufpreis:
1 400 HUF

31962.

Rufpreis:
1 200 HUF

1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
31963.

Rufpreis:
1 400 HUF

1983. "Budapest Felszabadulási Kupa - Nemzetközi Sakkcsapatverseny - 1983. II. 13/18." fém plakett dísztokba erősítve (129x98mm) + 1984. "Budapest Felszabadulás Kupa - Nemzetközi Sakk CSV - 1984. II. 9." bronz emlékérem dísztokban (132mm) + Lengyelország 1981. "Bydogszcz" bronz sakk emlékérem eredeti tokban (45mm) + Szovjetunió 1984. "Világbajnoki mérkőzés, Volgograd - Chiburdanidze-Levitina" kétoldalas, aranyozott Al sakk emlékérem műanyag tokban (57mm) T:UNC,AU
31964.

Rufpreis:
4 000 HUF

31965.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF