Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2833253
31954
438
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1980. "Békéscsaba - Béköt Kupa 1976-1980." egyoldalas bronz sport emlékérem (75mm) T:1-
2828171
31955
438
Numismatik
1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
2863661
31956
438
Numismatik
~1980. "VIII. K. táj. futóverseny - I. csapata" részben aranyozott bronz emlékplakett gravírozva, eredeti dísztokban (58x58mm) T:XF kissé kopott aranyozás, karc
2763120
31957
438
Numismatik
~1980. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:2
2683220
31958
438
Numismatik
2868019
31959
438
Numismatik
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:AU Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU 2832021
31960
438
Numismatik
2642453
31961
438
Numismatik
2786193
31962
438
Numismatik
2763560
31963
438
Numismatik
1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
2868052
31964
438
Numismatik
1983. "Budapest Felszabadulási Kupa - Nemzetközi Sakkcsapatverseny - 1983. II. 13/18." fém plakett dísztokba erősítve (129x98mm) + 1984. "Budapest Felszabadulás Kupa - Nemzetközi Sakk CSV - 1984. II. 9." bronz emlékérem dísztokban (132mm) + Lengyelország 1981. "Bydogszcz" bronz sakk emlékérem eredeti tokban (45mm) + Szovjetunió 1984. "Világbajnoki mérkőzés, Volgograd - Chiburdanidze-Levitina" kétoldalas, aranyozott Al sakk emlékérem műanyag tokban (57mm) T:UNC,AU
2619508
31965
438
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF