Landkarten

Zahl der Lose: 261

1938 Magyarország térkép a visszatért felvidéki területekkel (magyar cseh katonai bizottság által 1938 nov. 5-én megállapított "demarkációs vonal"), M. Kir. Térk. Intézet, 1: 750000, 70x100 cm, vászonra kasírozva
17252.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szeged, Baja, Hajós 3 db térkép 1904. Kereskedelemügyi minisztérium kiadása 48x65 cm
17253.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Pozsony és környékének katonai térképe több térképen 50x70 cm
17254.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db I. világháborús hadi térkép vásznon
17255.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 2002 A bukovinai székelyek vándorlása 1764-1945, 26x40 cm
17256.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1935 9 db Magyarország történelmi térkép (Szent István halálakor, Nagy Lajos király korában, Mátyss király halálakor stb.), Magyar Földrajzi Intézet, részben kissé sérült és kissé foltos, 31x36 cm körüli méretben
17257.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., M. Kir. Térképészet, hajt va sérült borítóval 78x107 cm
17258.

Rufpreis:
5 000 HUF

Charte von Deutschland nach seiner Haupteintheilung (Gestochen von I. N. Champion). Német államok térképe. XIX. sz. első fele-közepe. Színezett részmetszet, papír. Kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 26x29 cm
17259.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Erdély, Kelet-Magyarország és Temesköz egy részének postatérképe, Bálványos Rezső m. kir. I. o . postatiszt, Bp., Klösz Gy., hajtott, javított, 106x127,5 cm
17260.

Rufpreis:
10 000 HUF

1918 Csanád vármegye közúti és kőbánya térképe. 50x46 cm Javítással
17261.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1850 Départment du Seine (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. paszpartuban/ cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, 42x28 cm
17262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország a Trianoni Békeszerződés előtt és után 2 db térkép az egyik a vármegyék címereivel. Modern nyomatok. 60x43 cm
17263.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF