Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2627582
10916
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Ladik. Olaj, farost, 52x71, kopott keretben.
2807332
10917
438
Jelzés nélkül: Táj, 1935. Fém nyomódúc. 41x30,5 cm
2666692
10918
438
Újváry Lajos (1925-2006): Ház. Tus, papír.28,5x20,5cm
2720854
10919
438
Jelzés nélkül: Faluvége. Olaj, karton, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 55×68 cm 2766656
10920
438
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Olaj, farost. 40x30cm
2786724
10921
438
Jelzés nélkül: Mandolinozó hölgy. Színezett rézkarc, papír, sérült keretben, 40x31,5 cm
2857166
10922
438
Jelzés nélkül: Vásárban, linó, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 20×16 cm
2626100
10923
438
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, filc, papír. Üvegezett keretben, 15x15cm 2870675
10924
438
14000
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x43 cm.
2864432
10925
438
Jelzés nélkül, Deák Ébner Lajos után: Hazafelé. Olaj, vászon, fakeretben. 57x81 cm
2864437
10926
438
Jelzés nélkül: Enteriőr. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 28x37 cm 2864477
10927
438
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 34,5x46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF