Gerő jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, karton. 55x68 cm. Dekoratív, sé... https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Gero-jelzessel-Bibliai-jelenet-Olaj-karton-55x68-cm-Dekorativ-serult-fakeretben-52x80-cm~II2856833
2856833
10799
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gerő jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, karton. 55x68 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 52x80 cm
: pk