Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2869985
10999
438
Ex libris - small-graphics
Végh Gyula (1870-1951): Ex libris I. de Harkányi linómetszet, papír, jelzett, a dúcon, foltos 10x6 cm 2862812
11000
438
Ex libris - small-graphics
Sebestyén (Köpeczi)., József (1878 - 1964): Ex libris Joannes de Herepei 2 db 7x9 cm Klisé 2862168
11001
438
Ex libris - small-graphics
7 db Sárai családhoz köthető ex libris: Fery Antal: Ex libris Sárai Gáborné; Stettner Béla: Ex libris Sárainé Kovács Irén; Torró Vilmos: Ex libris Sárai Irén stb. Klf. technikák és méretek. 2869984
11002
438
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris Miklósváry Sándor fametszet, papír, jelzett, a dúcon 14x10 cm 2859250
11003
438
Ex libris - small-graphics
Egresi Zsuzsa (1954- ): Udvarló. Színes cinkkarc, papír, jelzett, 9,5x6,5 cm 2869988
11004
438
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris linómetszet Állami Könyvterjesztő, Horváth László, Pálhegyi Ferenc 2869994
11005
438
Ex libris - small-graphics
Fery Antal: Ex libris Keresi Ferenc. linómetszet, papír, jelzett 11x8 cm
2867880
11006
438
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990): 3 db ex libris Fametszet, papír, jelzett a dúcon 2866928
11007
438
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Graberné Bősze Klára könyve, fametszet, papír, 8×8 cm
2775587
11008
438
Ex libris - small-graphics
Kunt Ernő (1920-1994): Betlehemesek (cím nélkül), 1965. Rézkarc, papír, jelzett. 16x10 cm 2856548
11009
438
Ex libris - small-graphics
1962 Budapest, 10 db rézkarcot tartalmazó album (Mátyás-templom, Gellért-hegy, Opera, stb.), 14x9 cm körüli méretben. Képcsarnok kiadása. Kiadói zsinórfűzéses műbőr borítóval. 2866467
11010
438
Ex libris - small-graphics
11 db ex libris levágott könyvborítókon Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF