Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2789249
12376
437
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm
2765071
12377
437
85000
Jelzés nélkül: Buddha. Faragott jáde. fatalapzaton. m: 24 cm 2815713
12378
437
15000
2731285
12379
437
A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
2822242
12380
437
3 db vallási témájú réz plakett fa alapon d: 20 cm , réz fali dísz 26x17 cm 2751733
12381
437
Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
2754630
12382
437
150000
Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm
2747392
12384
437
30000
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm
2813770
12385
437
Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Uljanov Lenin. Festett alumínium, fatalpon, kopott, m: 24 cm
2820082
12386
437
32000
Munkács, jelzés nélkül: Bika. Öntöttvas, kopásokkal, 1870-80 körül, m: 11,5 cm 2804301
12387
437
Afrikai nők, műgyanta, m: 13,5 cm
2816438
12389
437
Rózsa Sándor alumínium fali dombormű 16x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF