Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 118

Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm
12376.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Jelzés nélkül: Buddha. Faragott jáde. fatalapzaton. m: 24 cm
12377.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

12378.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
12379.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 db vallási témájú réz plakett fa alapon d: 20 cm , réz fali dísz 26x17 cm
12380.

Rufpreis:
4 000 HUF

Öreg halász, vietnámi faragott ébenfa szobor, jelzés nélkül, középen sérült, repedéssel, m: 22 cm
12381.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm
12382.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm
12384.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Uljanov Lenin. Festett alumínium, fatalpon, kopott, m: 24 cm
12385.

Rufpreis:
8 000 HUF

Munkács, jelzés nélkül: Bika. Öntöttvas, kopásokkal, 1870-80 körül, m: 11,5 cm
12386.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Afrikai nők, műgyanta, m: 13,5 cm
12387.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rózsa Sándor alumínium fali dombormű 16x26 cm
12389.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF