Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 397

Aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett 6 cm, 5,2 g
19301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,6 g
19302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár rózsaszín kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 10,8 g
19303.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, bruttó: 7,6 g
19304.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,3 g
19305.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 12,4 g
19306.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 18 g
19307.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű narancssárga kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 13,3 g
19308.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
19309.

Rufpreis:
4 000 HUF
22

Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,2 g
19310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) lila köves gyűrű, jelzett, méret: 45, bruttó: 2,9 g
19311.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,8 g
19312.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF