Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2837494
19301
437
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett 6 cm, 5,2 g 2840366
19302
437
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,6 g 2839073
19303
437
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár rózsaszín kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 10,8 g 2839078
19304
437
4800
Ezüst(Ag) fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, bruttó: 7,6 g 2840262
19305
437
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,3 g 2840256
19306
437
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 12,4 g
2840751
19307
437
Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 18 g 2840348
19308
437
Ezüst(Ag) gyűrű narancssárga kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 13,3 g 2840344
19309
437
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g 2840724
19310
437
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,2 g 2840720
19311
437
Ezüst (Ag) lila köves gyűrű, jelzett, méret: 45, bruttó: 2,9 g
2840782
19312
437
Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF