Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 282

Brazília 1979. "Set / Out" feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1- Brazil 1979. "Set / Out" metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU
34257.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bulgária DN "Georgi Dimitrov" bolgár politikus egyoldalas, aranyozott fém emlékérme (60mm) T:2 kis karc Bulgaria ND "Georgi Dimitrov" one-sided gilt metal commemorative medallion of the bulgarian politican (60mm) C:XF small scratch
34258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovákia 1931. "Nemzetközi Dunamenti Vásár - Pozsony" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1931. "International Danube Fair - Brastislva" two-sided gold-plated bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
34259.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

Csehszlovákia 1963. "Jánosík - szélesvásznú film / Szent László" kétoldalas bronz emlékérem (27mm) + DN óegyiptomi témájú kétoldalas bronz zseton (29mm) T:1 patina Czechslovakia 1963. "Jánosík - sirokouhly film / S. Ladislaus" two sided bronze commemorative medallion (27mm) + ND ancient egypt theme two sided bronze token (29mm) C:UNC patina
34260.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia (?) 1965. "Husz János / Az igazság győz" kétoldalas bronz emlékérem (71mm) T:1 Czechoslovakia (?) 1965. "Jan Hus / Veritas Vincit" two sided commemrative medallion (71mm) C:UNC
34261.

Rufpreis:
2 000 HUF

34262.

Rufpreis:
800 HUF

Csehszlovákia 1978. "František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978" bronz emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. "František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978" bronze medallion (60mm) C:AU
34263.

Rufpreis:
1 200 HUF

34264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csehszlovákia 1982-1985. 3 darabos fém emlékérem tétel dísztokban, közte 1985. "Érmék és érmek múzeuma / Sportosztály megnyitója" kétoldalas emlékérem (38mm) T:1-,2 Czechoslovakia 1982-1985. 3 metal commomorative medallion in case, within 1985. "Museum of Coins and Medals / Opening of the sports department" two-sided commemorative medallion (38mm) C:AU,XF
34265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Purkyne Egyetem - Alapítva 1919" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:V.A.Kovanic (79mm) T:1- patina Czechoslovakia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / University Purkyne - Founded 1919" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:V.A. Kovanic (79mm) C:AU patina
34266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csehország 2014. "Szent Vitus-székesegyház" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (1000g/0.999/100mm) T:PP Czech Republic 2014. "St. Vitus Cathedral" Ag commemorative medallion in original case, with certificate (1000g/0.999/100mm) C:PP
34267.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Csehszlovákia DN "A szocialista hazát szolgálom / A nemzetbiztonsági hadtest határőr csapatai" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:"JP" (70mm) T:1 Czechoslovakia ND "slouzim Socialisticke Vlalsti / Sbor Národni Bezpecnosti Pohranicni Straz Vojska" two sided commemorative medallion. Sign:"JP" (70mm) C:UNC
34268.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF