Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 991
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832863
31034
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Máriapócs" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo. 2832844
31035
436
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
2832845
31036
436
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
2829930
31037
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP
2802986
31038
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
2825787
31039
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- 2807068
31040
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,09g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) 2828535
31041
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP kis patina 2834904
31042
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2825050
31043
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina 2759082
31044
436
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2803702
31045
436
40000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után..." egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF