Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 991

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Máriapócs" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31035.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP
31037.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31038.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
31039.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,09g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
31040.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP kis patina
31041.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina
31043.

Rufpreis:
2 000 HUF

31044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után..." egyoldalas bronz hátlapi nagyminta (190mm) T:1-
31045.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF