Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 991

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" bronz emlékérem (29mm) T:1- Adamo SH9
31263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1- kis patina
31264.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" bronz emlékérem (2x) (98mm) T:2 patina
31265.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolozsvári Puskás Sándor (1928-2020) 1980. "Önarcmás" kerámia plakett, falra akasztható (155x138mm) T:1-
31266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Konyorcsik János (1926-) 1982. "Budapesti Műszaki Egyetem / Gépészmérnöki Kar - Bánki Donát" ezüstpatinázott Br emlékérem "BME" műbőr tokban (40mm) T:1
31267.

Rufpreis:
1 200 HUF

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-
31268.

Rufpreis:
3 000 HUF

31269.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krupinszky László (1888-1945) 1937. "Dr. Hubay Jenő" terrakotta plakett. Jelzett. (98x74mm) T:1-
31270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutas László (1936-) DN "Soproni látkép" egyoldalas bronz emlékérem (102mm) T:1-
31271.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU
31272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lajos József (1936-) DN "MTA - Martonvásár - Mezőgazdasági Kutatóintézetének Gazdasága" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x130,5mm) T:1-
31273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BA3
31274.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF