Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 991
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2683851
31263
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" bronz emlékérem (29mm) T:1- Adamo SH9
2803808
31264
436
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1- kis patina
2829729
31265
436
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" bronz emlékérem (2x) (98mm) T:2 patina 2830278
31266
436
Numismatik
Kolozsvári Puskás Sándor (1928-2020) 1980. "Önarcmás" kerámia plakett, falra akasztható (155x138mm) T:1-
2834606
31267
436
Numismatik
Konyorcsik János (1926-) 1982. "Budapesti Műszaki Egyetem / Gépészmérnöki Kar - Bánki Donát" ezüstpatinázott Br emlékérem "BME" műbőr tokban (40mm) T:1 2830655
31268
436
Numismatik
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-
2700568
31269
436
Numismatik
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (36mm) T:2 lekopott ezüstözés HP 2334. 2770245
31270
436
Numismatik
Krupinszky László (1888-1945) 1937. "Dr. Hubay Jenő" terrakotta plakett. Jelzett. (98x74mm) T:1-
2824893
31271
436
Numismatik
Kutas László (1936-) DN "Soproni látkép" egyoldalas bronz emlékérem (102mm) T:1-
2635128
31272
436
Numismatik
Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU
2770687
31273
436
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "MTA - Martonvásár - Mezőgazdasági Kutatóintézetének Gazdasága" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x130,5mm) T:1- 2825030
31274
436
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BA3
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF