Notgeld aus Papier und Metall Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2833645
30355
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország / Issy-les-Moulineaux 1997. 1E + 2E "Hotel de Ville" T:XF patina France / Issy-les-Moulineaux 1997. 1 Euro + 2 Euro "Hotel de Ville" C:XF
2783229
30356
436
15000
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország DN "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" nyolcszög alakú jelzetlen Ag kincstári zseton. Szign.: Du Viv (13,36g/32mm) T:2 patina France ND "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" octagonal-shaped, unmarked Ag Treasure Royal jeton Sign.: Du Viv (13,36g/32mm) C:XF patina 2826920
30357
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Hollandia / Amszterdam DN "Amszterdami Bank Utazási Csekk" 250G-ről, "MINTA" felülbélyegzéssel, kitöltetlen T:1- gemkapocs nyom Netherlands / Amsterdam ND "Amsterdamsche Bank" traveller's checque of 250 Gulden with "SPECIMEN overprint, unfilled C:AU clips sign
2833572
30358
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada / Edmonton 1973. 1$ Ni "Klondike Dollar" T:1-,2 Canada / Edmonton 1973. 1 Dollar Ni "Klondike Dollar" C:AU,XF 2660441
30359
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada 1978. "Commonwealth Games - Calgary Stampede Dollar" Cu-Ni (5x) T:UNC-XF Canada 1978. "Commonwealth Games - Calgary Stampede Dollar" Cu-Ni (5x) C:UNC-XF
2776379
30360
436
36000
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína 1973-1990. 39db-os élelmiszerjegy tétel, közte "1987. 1kg finomliszt Siping város","1990. 100g gabona melegétel Jinzhou város" T:I China 1973-1990. 39pcs food coupon item, among "1987 1kg fine flour Siping city","1990 100g grain warm food Jizhou city" C:UNC
2825872
30361
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~128x) közte látványos papírránccal, eredeti, sérült csomagolásban T:I,I- közte néhányon kis szakadás, szamárfül China ND 50.000.000 (~128x) Hell banknotes with visible printing creases in original, damaged packaging C:UNC,AU small tear and folded corner on some 2830437
30362
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban (2x) T:I China ND Hell banknotes (150x) in original, slightly damaged packaging 50.000.000 (2x) C:UNC 2830434
30363
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban (2x) T:I China ND Hell banknotes (150x) in original, slightly damaged packaging 50.000.000 (2x) C:UNC 2830447
30364
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban (2x) T:I China ND Hell banknotes (150x) in original, slightly damaged packaging 50.000.000 (2x) C:UNC 2761519
30365
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Lengyelország 1969. 5c - 50c (5db/4xklf) értékű utalvány, egy kivételével a hátoldalukon bélyegzéssel T:III Poland 1969. 5 Cents - 50 Cents (5pcs/4xdiff) coupon, stamped on the back (except for one) C:F
2761525
30366
436
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Lengyelország 1979. 1c - 20c (5xklf) értékű utalvány, hátoldalukon bélyegzéssel T:III- Poland 1979. 1 Cent - 20 Cents (5xdiff) coupon, stamped on the back C:VG Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF