Flohmarkt

Zahl der Lose: 634

12933.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

12934.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

2 db matyó hímzéses mellény
12935.

2 db matyó hímzéses mellény

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Túrabot 7db jelvénnyel, h:88cm
12936.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Régi hentesbárd, h: 30 cm
12937.

Régi hentesbárd, h: 30 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi fém birkanyíró olló, jelzett: Stubai Austria, h: 27 cm
12938.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Régi kuglóf forma, 12,5x16,5cm, kopott
12939.

Rufpreis:
5 000 HUF

Teáskanál tartódoboz, kopott, 11x19x4cm
12940.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fém fonott kenyértartó, 28x18x6 cm
12941.

Rufpreis:
4 000 HUF

9db villáskulcs és 1db imbusz, kopott.
12942.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rattan doboz, quartz órával, nincs kipróbálva, kopott, 14x18x11cm
12943.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Süteményes tálca, fonott, ezüstözött drót, kopott, 15x30 cm
12944.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF