Design - Mode Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808930
11864
436
5500
Design - fashion
CAMEL öngyújtó tartó, fém, jelzett, 7 cm
2808950
11865
436
Design - fashion
CHAMP benzines öngyújtó, fém, jelzett, 5,5 cm
2808960
11866
436
Design - fashion
KING OS THE ROAD kamionos benzines öngyújtó, fém, jelzett, 5,5 cm
2787200
11867
436
Design - fashion
Montblanc No. 31 töltőtoll, sérült.
2810250
11868
436
32000
Design - fashion
Montblanc bordó töltőtoll cca 1960. Megkímélt állapotban, hozzá bőr tolltartó 15,5 cm
2836521
11869
436
Design - fashion
Montblanc Meisterstück golyóstoll, h: 10,5 cm, Jelzett, szép állapotban, betét cserére szorul. 2836529
11870
436
Design - fashion
Montblanc Meisterstück golyóstoll, h: 14 cm, Jelzett, erős karcokkal, betét cserére szorul. 2832351
11871
436
60000
Design - fashion
St. Dupont öngyújtó, dobozban, papírokkal, jelzett, 1955-ös évjárat, hibátlan, gáz szükséges bele, gyűjtői darab, m: 5,5 cm
2833345
11872
436
Design - fashion
ES 87 jelzett pillangós selyem kendő, 83,5x90,5 cm
2836621
11873
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 95
2836624
11874
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 90
2836602
11875
436
Design - fashion
Cipo & Baxx férfi bőr öv, fém csatos használatlan, kedvező áron, M: 90 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF