Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 839
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2831785
19653
436
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) levél medál kővel ékített, láncon, jelzett, bruttó: 12,5 g, h: 44 cm
2831780
19654
436
Ezüst (Ag) charm, jelzett, nettó: 2,7 g 2831779
19655
436
Ezüst (Ag) Pandora jellegű charm, nem záródik, zománcos jelzett, bruttó: 2,8 g 2831778
19656
436
Ezüst (Ag) pirszing 2db, jelzett, nettó: 1 g
2831334
19657
436
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzés nélkül, kőhiánnyal, állítható méret: 47, bruttó: 1,9 g
2831305
19658
436
3400
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,9 g 2831574
19659
436
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 51, bruttó: 6,6 g
2832428
19660
436
Ezüst(Ag) gyűrű, 4 db, jelzés nélkül, méret: 52, 53, 59, bruttó: 3,1 g
2832431
19661
436
Ezüst(Ag) gyűrű, 6 db + 1 db fülkarika, jelzés nélkül, bruttó: 3,2 g
2832445
19662
436
Balkán karperec, sérült, h: 5,5 cm
2832232
19663
436
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,3 g
2833446
19664
436
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc és fülbevalópár szett, jelzett, h: 40 cm, 4,5 cm, bruttó: 9,2 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF