Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 839
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808200
19329
436
3800
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 55 , Bruttó: 6,81 g
2808193
19330
436
3800
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 54 , Bruttó: 1,72 g
2808165
19331
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 57 , bruttó: 5,28 g
2808160
19332
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 62 , bruttó: 20,42 g 2808177
19333
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , Bruttó: 8,13 g 2808172
19334
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , bruttó: 3,86 g 2808161
19335
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 4,83 g
2808156
19336
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 2,95 g
2808153
19337
436
3800
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 7,88g, m: 54.
2808167
19338
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 54 , bruttó: 5 g
2808182
19339
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , Bruttó: 2,38 g
2808168
19340
436
3800
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 10 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF