Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 304

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kissházy József: Nevetős fejfák. Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17723.

Rufpreis:
1 200 HUF

17724.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Elbeszélések. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 158+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
17725.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
17726.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fekete misék. Papok és apácák bűnei. Írta: egy kiugrott szerzetes. Bp., [1908], Kereskedelmi Reklámvállalat, 93+(1) p. A borító Bernáth Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva.
17727.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
17728.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János művei. 6. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17729.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17730.

Rufpreis:
1 800 HUF

Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. A szerző, Riskó Géza és a felesége által DEDIKÁLT példány. Bp., én., Hungalibri. Kiadói papírkötés.
17731.

Rufpreis:
1 200 HUF

Finta Sándor: A "nagy majom" titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!
17732.

Rufpreis:
1 800 HUF

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. A forrongás évei. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötésben.
17733.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF