https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Keramiken Zahl der Lose: 332
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2813387
11156
435
0
3000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, hibátlan, belsejében vízkőmaradványok m: 18 cm 2822795
11157
435
0
9500
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Retró füles váza. Kerámia, kis mázhibákkal, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2811543
11158
435
0
3000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Iparművész kerámia dísz tányér. Jelzett, hibátlan d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2816986
11159
435
0
5000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Gálffy kerámia kaspó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2700848
11160
435
0
100
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Retro kerámia Ikebana tartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül d: 11 cm 2818171
11161
435
0
2000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Tófej retro váza. mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal és kopásnyomokkal. m: 18 cm, d: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2774269
11162
435
0
1000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Péter Mária kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2774272
11163
435
0
1000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Király Gábor kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2764155
11164
435
0
2400
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Retró váza. Borsómázas kerámia, szép állapotban, m: 16 cm 2709300
11165
435
0
3000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Retró kerámia váza, hibátlan, d: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2703131
11166
435
0
2000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Tófej kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2703134
11167
435
0
2000
Art-ceramics
Kunstobjekte & Papier
1
Retró, kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse