Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 460
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2823026
31394
435
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1980. "Szent Benedek születésének évfordulójára 480-1980 / Iskola az Úr szolgálatában - Pannonhalma" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:1- 2813472
31395
435
Numismatik
1981. "Nagy László Országos bolgár vers- és prózamondó verseny" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) márvány talapzatban rögzítve (100x80x40mm) T:1- kis kopások 2811800
31396
435
Numismatik
1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2677742
31397
435
Numismatik
1983. " ,,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
2822503
31398
435
Numismatik
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1- 2717928
31399
435
5500
Numismatik
1984. "Magyarország - Szovjetunió Bélyegkiállítás - Budapest 1984" egyoldalas, eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti dobozában (100mm) T:1- hátoldalán pár helyen az eozin máz lekopott / Hungary 1984. "Hungary - Soviet Union Stamp Exhibition - Budapest 1984" one-sided Zsolnay porcelain commemorative plaque with eosin glaze, in its original hardcase (100mm) C:AU the eosin glaze has worn off in a few places on the reverse
2792510
31400
435
Numismatik
~1980. "KPVDSZ (Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátó-ipari Dolgozók Szakszervezete) Eredményes szakszervezeti munkáért KPVDSZ Elnökség" fém emlékérem (60mm) fém lapra ragasztva (105x90mm) T.1-
2689650
31401
435
Numismatik
~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas Br plakett (~90x109mm) T:1- 2795929
31402
435
Numismatik
1980. " A Honismereti Mozgalomért - Hazafias Népfront" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:1-
2560539
31403
435
Numismatik
1980. "Beton és Vasbetonipari Művek Nívódíja - Alapítva 1980" kétoldalas, öntött Br plakett (99mm) eredeti tokban T:1-
2724371
31404
435
4200
Numismatik
1980. "Nemzetközi Fotóművészeti Kiállítás Budapest 1980 - International Exhibiton of Photography" kétoldalas, öntött bronz plakett (98mm) T:1-
2752276
31405
435
Numismatik
1981. "Primávará XIV. Hargitheaná - Tavasz a Hargitán" bronz lemezplakett (138x95mm) fatáblára szegezve (175x133mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF