Uhren

Zahl der Lose: 169

Eterna electric kvarc karóra jelzett 18K arany (Au) hátlappal, (nettó 9,9g) jelzett, elemcserére szorul. Hibátlan számlappal fém szíjjal d: 35 mm
12557.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Citizen, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 40 mm
12558.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Pierre Cardin, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 32 mm
12559.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra. Szép számlappal, jelzett, 6 köves, működő szerkezettel, kulccsal. XIX. sz. második fele. d: 45 mm
12560.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Roskopf réz számlapos zsebóra, kopott számlappal, működőképes d: 52 mm
12561.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tissot T-Classic acél női quartz karóra, dátumkijelzős, működik, szép állapotban, d: 22 mm/ T-Classic Stainless Steel T825/925 Ladies' Watch
12562.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) zsebórából készült karóra.szép számlappal, működik d: 30 mm Üveg lejár
12563.

Rufpreis:
5 000 HUF

Blessing német gyártmányú ébresztős utazóóra, összecsukható, viseltes tokkal, nem működik, 7,5x7,5 cm
12564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
12565.

Rufpreis:
3 000 HUF

Waltham zsebóra, díszes fém tokkal, hátoldalán monogrammal, másodpercmutatós, a számlapon apró kopásnyomok, nem jár, d: 45 mm
12566.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Achát asztali kvarc óra, nem jár, sérült m: 6 cm
12567.

Rufpreis:
1 000 HUF

UMF Ruhla stopper fém tokos, működő, állapotban, kopott tokkal . d: 52mm
12568.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF