Uhren Zahl der Lose: 169
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821305
12557
435
240000
Watches
Eterna electric kvarc karóra jelzett 18K arany (Au) hátlappal, (nettó 9,9g) jelzett, elemcserére szorul. Hibátlan számlappal fém szíjjal d: 35 mm
2821047
12558
435
30000
Watches
Citizen, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 40 mm
2821042
12559
435
Watches
Pierre Cardin, quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, hibátlan, elemcsere szükséges, d: 32 mm
2814745
12560
435
30000
Watches
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra. Szép számlappal, jelzett, 6 köves, működő szerkezettel, kulccsal. XIX. sz. második fele. d: 45 mm
2818887
12561
435
Watches
Roskopf réz számlapos zsebóra, kopott számlappal, működőképes d: 52 mm 2818856
12562
435
38000
Watches
Tissot T-Classic acél női quartz karóra, dátumkijelzős, működik, szép állapotban, d: 22 mm/ T-Classic Stainless Steel T825/925 Ladies' Watch
2816513
12563
435
Watches
Ezüst (Ag) zsebórából készült karóra.szép számlappal, működik d: 30 mm Üveg lejár 2748289
12564
435
Watches
Blessing német gyártmányú ébresztős utazóóra, összecsukható, viseltes tokkal, nem működik, 7,5x7,5 cm 2748357
12565
435
Watches
Siglo Quartz mechanikus svájci karóra, bőr szíjjal, kissé karcos tokkal, hátoldalán orosz nyelvű felirattal, d: 34 mm
2748305
12566
435
Watches
Waltham zsebóra, díszes fém tokkal, hátoldalán monogrammal, másodpercmutatós, a számlapon apró kopásnyomok, nem jár, d: 45 mm 2812416
12567
435
Watches
Achát asztali kvarc óra, nem jár, sérült m: 6 cm 2818902
12568
435
Watches
UMF Ruhla stopper fém tokos, működő, állapotban, kopott tokkal . d: 52mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF