Design - Mode Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2796955
12262
435
Design - fashion
Ásványos nyaklánc, h: 66 cm
2796958
12263
435
Design - fashion
Ásványos nyaklánc, h: 82 cm
2796979
12264
435
5500
Design - fashion
Aventurin nyaklánc, h: 53 cm 2784073
12265
435
Design - fashion
Kígyóbőr női táska 30x18 cm Jó állapotban
2779157
12266
435
Design - fashion
Antik krokodilbőr táskák. bőr fogóval, kopottak, egyik fogó szakadt 19x19 cm, 23x16 cm
2791661
12267
435
Design - fashion
Jean-Paul Gaultier férfi parfüm és dezodor ajándék szett, eredeti díszdobozban, m: 24 cm 2783192
12268
435
Design - fashion
Struccbőr női, színházi táska, kis kopásnyomokkal, 29x18 cm
2800515
12269
435
30000
Design - fashion
Lalala design rádió, Philippe Starck (Thomson, 1996) Nincs kipróbálva, h: 28 cm / Das Radio Lalala wurde von Philippe Starck entworfen (geb. 18.1.1949 in Paris). Laut Beizettel zur Bedienungsanleitung wurde eine begrenzte Anzahl von 7000 Exemplaren hergestellt. Lautsprecher mit Metallgitter davor. 2800378
12270
435
28000
Design - fashion
WMF kínáló, üvegbetéttel, kopásokkal, jelzett, m: 21 cm
2773218
12271
435
Design - fashion
4 db Cross és egyéb jelzett selyem és műselyem kendő 2800937
12272
435
15000
Design - fashion
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt.
2773254
12273
435
Design - fashion
Arzberg 4 részes, funkcionális, porcelán gyertyatartó, karácsonyfa formájú, jelzett, hibátlan, d: 6,5-8,5-11-13cm, teljes magasság: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF