Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2552704
16403
435
Books: Travelling, Local History
Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban. 2649244
16404
435
2644383
16405
435
1780593
16406
435
2645299
16407
435
2686297
16408
435
Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2552736
16409
435
Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés. 2649253
16410
435
2644388
16411
435
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
2644365
16412
435
Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban 2647101
16413
435
2644397
16414
435
Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF