Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 3618

Csíkszereda, Miercurea Ciuc;
21710.
Materialzeichen T1

Csíkszereda, Miercurea Ciuc;

Rufpreis:
1 800 HUF

Csíkszereda, Miercurea Ciuc; látkép, Fő tér, üzletek. Nagy Ferenc kiadása / general view, main square, shops (kopott sarkak / worn corners)
21711.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Biserica ort. si Prefectura / ortodox templom és városháza / Orthodox church, town hall + "1940 Csíkszereda visszatért" So. Stpl. (EB)
21712.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF

1944 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Kir. törvényszék, Apaffi Mihály és Kossuth Lajos utca, gazdasági hivatal, országzászló / court, streets, economic office, Hungarian flag
21713.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Római katolikus főgimnázium / Catholic grammar school (non PC) (ragasztónyom / glue mark)
21714.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
15

Csíkszereda, Római katolikus főgimnázium / grammar school
21715.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszereda, Miercurea Ciuc; utca / street (Rb)
21716.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csíkszereda, Miercurea Ciuc; városháza / town hall
21717.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszereda, Miercurea Ciuc;
21718.
Materialzeichen T2

Csíkszereda, Miercurea Ciuc;

Rufpreis:
1 000 HUF

1900 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Vasútállomás, Tusnádi gyógycsarnok, Csíksomlyói templom, Polgári leányiskola, Megyeháza, György Jakab Márton üzlete és saját kiadása. Wlaszlovits Gusztáv No. 130. / railway station, spa, church, girls school, county hall, publisher's shop. Art Nouveau, floral, litho (EB)
21719.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF
10

1923 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Vármegyeház, M. kir. pénzügyi palota / county hall, financial palace (EK)
21720.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csiszárfürdő (Kézdivásárhely, Targu Secuiesc), Csiszár Dénes szeszgyáros által épített Feredő a Bálványos alatt / Vedere din Bai Csiszár / spa resort. Foto Bogdán
21721.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF