Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 400

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1- kis patina
30939.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1973. "Miskolc Nemzeti Színház 1823-1973" kétoldalas öntött bronz plakett (85mm) T:2 kis patina
30940.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Zrínyi Miklós 1620-1664" egyoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (66mm) T:1,1-
30941.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Királyaink Sírjai - BÁV" kétoldalas bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1-
30942.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "A Kulturális Kapcsolatok Intézetének emlékérme, Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1- kis patina
30943.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) eredeti APV tokban, leírással T:1
30944.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
10

30945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krupinszky László (1888-1945) 1937. "Dr. Hubay Jenő" terrakotta plakett. Jelzett. (98x74mm) T:1-
30946.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (15.62g/0.925/32mm) T:PP
30947.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kutas László (1936-) 1986. "MÉE Sopron / Liszt Ferenc halálának 100. évfordulója" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:1- Adamo SN2
30948.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU
30949.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lajos József (1936-) DN "MTA - Martonvásár - Mezőgazdasági Kutatóintézetének Gazdasága" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x130,5mm) T:1-
30950.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF