Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803808
30939
434
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1- kis patina
2778689
30940
434
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1973. "Miskolc Nemzeti Színház 1823-1973" kétoldalas öntött bronz plakett (85mm) T:2 kis patina 2806861
30941
434
3400
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Zrínyi Miklós 1620-1664" egyoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (66mm) T:1,1- 2801877
30942
434
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Királyaink Sírjai - BÁV" kétoldalas bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1- 2776485
30943
434
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "A Kulturális Kapcsolatok Intézetének emlékérme, Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:1- kis patina 2770282
30944
434
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) eredeti APV tokban, leírással T:1 2700568
30945
434
Numismatik
2770245
30946
434
Numismatik
Krupinszky László (1888-1945) 1937. "Dr. Hubay Jenő" terrakotta plakett. Jelzett. (98x74mm) T:1-
2786039
30947
434
Numismatik
Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (15.62g/0.925/32mm) T:PP 2778394
30948
434
Numismatik
Kutas László (1936-) 1986. "MÉE Sopron / Liszt Ferenc halálának 100. évfordulója" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:1- Adamo SN2 2635128
30949
434
Numismatik
Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU
2770687
30950
434
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "MTA - Martonvásár - Mezőgazdasági Kutatóintézetének Gazdasága" egyoldalas, öntött bronz plakett (72x130,5mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF