Vegyes: 2007. "80 éves MNB Sportkör" fém emlékérem (42,5mm) + Amerikai Egyesült Államok 2002. "AAA (American Accounting Association) 100 éves szolgálat" aranyozott bronz emlékérem sérült dísztokban (63,5mm) T:PP,1
5 darabos bronz emlékérem tétel, közte Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
5 darabos magyar bronz emlékérem tétel, közte "Veszprém Hungary", "10 éves a Fővárosi Szállítási Vállalat", "Harminc éves szolgálatért" (42-70mm) T:1-,2 közte patina
6 darabos szocialista bronz emlékérem tétel, közte "A vállalat kiváló brigádja", "Szocialista faluért", "Az úttörőmozgalomért", "A munkában töltött évekért" (70-100mm) T:1-,2
Vegyes 6 darabos bronz emlékérem és plakett tétel, közte Garamkeszi János (1936-) 1980. "Túri alma mater 1530-1980" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-,2