Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2697851
31195
434
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Eredményes Propaganda Munkáért" egyoldalas Br plakett (70mm) T:2 karc
2805107
31196
434
Numismatik
DN "Falusi élet" egyoldalas bronz emlékérem feloldatlan F.B.(?) szignóval (95mm) T:2 2809728
31197
434
Numismatik
DN "Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán 4 függesztőponttal (125mm) T:1- patina
2803764
31198
434
Numismatik
"Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem (86x75mm) T:1- patina 2803707
31199
434
Numismatik
"Férfi portré" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem feloldatlan FB(?) szignóval (175mm) T:1- patina 2778055
31200
434
Numismatik
DN "Férfi portré" bronz egyoldalas emlékérem (95mm) T:1- 2680641
31201
434
Numismatik
DN "Fleischmann Rudolf Emlékplakett 1879 - 1950 / Kiváló Magyar Növénynemesítő Munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban. Szign.: Szőnyi J (80mm) T:1-
2681029
31202
434
Numismatik
DN "GTE Energia és Vegyipari-Gép Szakosztály - 1958-1983" Br emlékérem (78mm) T:1- 2806680
31203
434
11000
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem sérült dísztokban (34,52g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
2744536
31204
434
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas aranyozott bronz öntvény (72mm) T:2,2- kopott aranyozás, hátoldalán karcos 2781314
31205
434
Numismatik
DN "Hiteka Extruder sorok" Csepel Vas és Fémművek Híradástechnikai Gépgyár kétoldalas öntött bronz emlékplakettje eredeti dobozban (86mm) T:1
2781102
31206
434
Numismatik
DN. "Hűségért, munkáért - 30 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (111mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF