Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 400

DN "Eredményes Propaganda Munkáért" egyoldalas Br plakett (70mm) T:2 karc
31195.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Falusi élet" egyoldalas bronz emlékérem feloldatlan F.B.(?) szignóval (95mm) T:2
31196.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán 4 függesztőponttal (125mm) T:1- patina
31197.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Férfi portré" egyoldalas bronz emlékérem (86x75mm) T:1- patina
31198.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Férfi portré" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem feloldatlan FB(?) szignóval (175mm) T:1- patina
31199.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Férfi portré" bronz egyoldalas emlékérem (95mm) T:1-
31200.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Fleischmann Rudolf Emlékplakett 1879 - 1950 / Kiváló Magyar Növénynemesítő Munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban. Szign.: Szőnyi J (80mm) T:1-
31201.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "GTE Energia és Vegyipari-Gép Szakosztály - 1958-1983" Br emlékérem (78mm) T:1-
31202.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem sérült dísztokban (34,52g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
31203.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

DN "Gróf Széchenyi István" egyoldalas aranyozott bronz öntvény (72mm) T:2,2- kopott aranyozás, hátoldalán karcos
31204.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Hiteka Extruder sorok" Csepel Vas és Fémművek Híradástechnikai Gépgyár kétoldalas öntött bronz emlékplakettje eredeti dobozban (86mm) T:1
31205.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN. "Hűségért, munkáért - 30 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (111mm) T:1- patina
31206.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF