Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2755176
31158
434
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:1- patina
2755177
31159
434
Numismatik
2759163
31160
434
Numismatik
1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (51mm) T:2
2777521
31161
434
Numismatik
1993. "MDF VI. Országos Gyűlése / Isten, áldd meg a magyart" kétoldalas bronz emlékérem (5x) (50mm) T:1-
2806223
31162
434
Numismatik
1993. "Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége - 1918-1993 / Szívembe hordom én a lángot, - szívembe hordom a napot, - Óh gyújtsatok rokon világot, - Én látok; ti is lássatok! - Reviczky Gy." öntött Br emlékérem. Szign.: MI (77mm) T:1-
2801798
31163
434
Numismatik
1995. "Az Állami Számvevőszék 125. évfordulójára" egyoldalas, bronz emlékérem eredeti tokban (83mm) T:1
2657944
31164
434
36000
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, peremén "497" sorszámmal (93,08g/0.925/50mm) T:1- (PP) patina
2802423
31165
434
Numismatik
1996. "HUNGEXPO a 100 BNV éve '96" jelzett Ag bélyegérem, eredeti dísztokban (3,35g/0.835/23x28mm) T:1- patina 2807250
31166
434
36000
Numismatik
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója 1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (93,31g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP)
2803700
31167
434
Numismatik
2802408
31168
434
Numismatik
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, dísztokban (43mm) T:PP felületi karc
2659022
31169
434
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF