Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 400

Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Marek József Mezőgazdasági Szakközépiskola / Mohács 1930-1980" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2 patina, kis ph CS 405.
31011.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas bronz plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (100mm) T:2 alján sérült rögzítőcsap
31012.

Rufpreis:
5 000 HUF

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2
31013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1- patina
31014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1-
31015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schaffner Bernadett (1951-) 1973. "20 éves a Fővárosi Kézműipari Vállalat" bronz plakett (70x50mm) T:2 patina
31016.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anton Scharff (1845-1930) 1886. "Az Országos Iparegyesülettől - Borbás Istvánnak 1886" bronz emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (54mm) T:2- patina, durva ph.
31017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Képzőművészek Iparművészek és Művészeti Dolgozók Szakszervezete 1945 - 1985" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (90mm) T:1-
31018.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008) 1986. "XXII. C.S.I.C.A.A. Hortobágy" egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra applikálva (érem:74mm, keret:152x101mm) T:2 patina
31019.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somorjai László (1949-) DN "Visegrád" ezüstözött bronz emlékérem (32mm) T:2
31020.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" kétoldalas Ag emlékérem (35,75g/0,835/42mm) T:1- (PP) patina
31021.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Bozó Gyula 80 éves" kétoldalas Ag emlékérem eredeti kissé kopott tokban (36.15g/0.925/43mm) T:1- (eredetileg PP) patina
31022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF