Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763552
31011
434
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Marek József Mezőgazdasági Szakközépiskola / Mohács 1930-1980" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:2 patina, kis ph CS 405.
2789629
31012
434
Numismatik
Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas bronz plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (100mm) T:2 alján sérült rögzítőcsap 2585709
31013
434
Numismatik
Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2
2777012
31014
434
Numismatik
Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1- patina
2804869
31015
434
Numismatik
Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Lakóterületi munkáért a Budapesti Pártbizottságtól" kétoldalas öntött bronz plakett (~90x109mm) T:1-
2776063
31016
434
Numismatik
Schaffner Bernadett (1951-) 1973. "20 éves a Fővárosi Kézműipari Vállalat" bronz plakett (70x50mm) T:2 patina
2802417
31017
434
Numismatik
Anton Scharff (1845-1930) 1886. "Az Országos Iparegyesülettől - Borbás Istvánnak 1886" bronz emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (54mm) T:2- patina, durva ph. 2642137
31018
434
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Képzőművészek Iparművészek és Művészeti Dolgozók Szakszervezete 1945 - 1985" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (90mm) T:1-
2707401
31019
434
Numismatik
Somogyi Árpád (1926-2008) 1986. "XXII. C.S.I.C.A.A. Hortobágy" egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra applikálva (érem:74mm, keret:152x101mm) T:2 patina
2779664
31020
434
Numismatik
Somorjai László (1949-) DN "Visegrád" ezüstözött bronz emlékérem (32mm) T:2 2805478
31021
434
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" kétoldalas Ag emlékérem (35,75g/0,835/42mm) T:1- (PP) patina 2777443
31022
434
Numismatik
Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Bozó Gyula 80 éves" kétoldalas Ag emlékérem eredeti kissé kopott tokban (36.15g/0.925/43mm) T:1- (eredetileg PP) patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF