Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2132397
31562
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2805504
31563
434
2200
Numismatik
DN "Typographia Sport Club 1903" kétoldalas vert bronz érem mellszalagon (33x33mm) T:1 patina
2131541
31564
434
Numismatik
2656342
31565
434
Numismatik
DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2 2803697
31566
434
Numismatik
3 darabos sport díjérem tétel, szalag nélkül, közte labdarúgás és kosárlabda díjérem (35mm) T:1-,2
2781094
31567
434
Numismatik
5xklf bronz és ezüstözött bronz labdarúgó díjérem-tétel az 1920-1930-as évekből T:2,2- patina
2810351
31568
434
Numismatik
5 darabos vegyes sport emlékérem és díjérem tétel, közte 1988. "100 éves / MTK-VM Sportklub 1888-1988" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem dobozában (70mm), 1988. "Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság - Budapest 1988" részben műgyantás fém díjplakett" Bertoni-Milano" gyártói jelzéssel, mind dobozában T:1- 2801805
31569
434
Numismatik
5 darabos bronz és fém sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1976. "Edzett Ifjúságért / Aranyjelvényesek országos versenye" kétoldalas ezüstözött fém emlékplakett (10x86mm) T:1-,2 közte akasztóval
2801796
31570
434
Numismatik
6 darabos magyar bronz és fém emlékérem, emlékplakett és díjplakett tétel, közte Peternák Gusztáv (1928-) 1975. "Komárom megyei Vasas Sportnap / Hazánk 30 éve szabad 1945-1975" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 közte patina
2714127
31571
434
Numismatik
6xklf sportjelvény-tétel, közte UEFA, DFB, MLSZ T:1-2
2801807
31572
434
Numismatik
9 darabos bronz és fém díjérem tétel, közte Iván István (1905-1967) 1950. "M.A.Sz. / Női Feln. 200 M." kétoldalas díjérem füllel (40mm) T:1-,2
2763714
31573
434
Numismatik
9db-os sport díjérem és -plakett-tétel T:1--3 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF