Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 157

Románia ~1980. "Egyenesen előre" 3xklf zománcozott és műgyantás fém jelvény T:1-,2 közte műgyanta hiba, sérült tű Romania ~1980. "Tot Înainte" 3xdiff enamelled and synthetic resin metal badge C:AU,XF among resin error, damadged pin
33560.

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia, ~1980. 4 darabos egészségügyi témájú műgyantás fém jelvény tétel, közte "Egészségügyi előadó","Tiszteletbeli véradó" (2xklf) T:1-,2 sérült tű, sérült műgyanta, patina Romania ~1980. 4 pieces healthcare themed synthetic resin metal badge lot, among "Instructor Sanitar","Donator de Onorare" (2xdiff) C:AU,XF damaged pin, damadged resin, patina
33561.

Rufpreis:
2 000 HUF

Románia ~1980. 8 darabos Székelyudvahely tematikájú zománcos, fém és műanyag jelvény tétel, közte "Tamási Áron Líceum - Székelyudvarhely","Jelvény Kiállítás","Haladás Udvarhely" T:1-2 patina, hiányzó tű Romania ~1980. 8pieces Odorheiu Secuiesc themed enamelled, metal and plastic badge lot, among "Liceul Tamási Áron - Odorheiu Secuiesc","Progresul Odorhei","Epozi?ie de Insigne - Odorheiu Sec." C:UNC-XF among patina, missing pin
33562.

Rufpreis:
1 600 HUF

33563.

Rufpreis:
1 000 HUF

Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-
33564.

Rufpreis:
3 000 HUF

Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged
33565.

Rufpreis:
3 000 HUF

33566.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Olaszország 1932. "VI. Budapesti Sétahajózás / Opera Balilla" bronz emlékérem zöld-fehér-piros mellszalagon (32mm) T:2 / Italy 1932. "6th Cruise in Budapest / Opera Balilla" bronze commemorative medallion on green-white-red ribbon. "VI CROCIERA BVDAPEST A X / OPERA BALILLA" (32mm) C:XF
33567.

Rufpreis:
4 000 HUF

1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény" jelzetlen Ag gomblyukjelvény, "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" gyártói jelzéssel (11,02g/41x29mm) T:1-,2  Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény Hungarian Miners and Metallurgists National Congress - Petrosani 1914" Ag badge without hallmark, with "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" maker's mark (11,02g/41x29mm) C:AU,XF
33568.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. 82-es Gyalogezred jevénye" dombornyomott bronz kitűző (50x38mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. Badge of the 82nd Infantry Regiment" embossed bronze badge (50x38mm) C:AU,XF
33569.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szovjetunió 1947. "Moszkva alapításának 800. évfordulója, 1147-1947" kétoldalas Cu kitüntetés mellszalag nélkül (37mm) T:2- a fül letört, ph, karc, ü Soviet Union 1947. "In memory of the 800th Anniversary of Moscow, 1147-1947" two-sided Cu medal without ribbon (37mm) C:VF missing ear, edge error, scratch, ding
33570.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
33571.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF