Werbungen

Zahl der Lose: 154

Stühmer kakaó és csokoládé számolócédula
13273.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

cca 1915 Fa névjegykártyatartó Szénásy Béla budapesti papírkereskedő fém plakettjével a tetején, sérüléssel 7×13×2,5 cm
13274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kabata Csokoládé és Bonbongyár R.t. Budapest címke, 1920-30 körül, 2,5x4 cm
13275.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rab Csokoládégyár Budapest címke, 1910-30 körül, d: 3,5 cm
13276.

Rufpreis:
1 800 HUF

Stühmer Húsvét! levélzáró címke, 1920-40 körül, 4x5 cm és 1 db Stühmer-sorozat litho gyűjtőkártya, 109. sz., kissé sérült
13277.

Rufpreis:
2 000 HUF

MALÉV fiatal légiutasok kézikönyve
13278.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Grillux villamos gyorstűzhely, kétoldalas reklám szórólap, hajtásnyomokkal, kisebb szakadásokkal, 31x23,5 cm
13279.

Rufpreis:
1 000 HUF

Globin cipőkrém, 3 db számolócédula, német és cseh nyelven, bejegyzésekkel, kis sérülésekkel.
13280.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-20 Sidol számolócédula, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel
13281.

Rufpreis:
1 400 HUF

1974-2011 35 db különféle reklámos kártyanaptár
13282.

Rufpreis:
1 200 HUF

dr. Deér Jó pásztor gyógyszertára Budapest gyógyszeres dobozka (sérült), benne szedési utasítással 3,5x3,5 cm
13283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Robur cipő szecessziós számolócédula
13284.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF