Werbungen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807441
13273
434
Advertisement
Stühmer kakaó és csokoládé számolócédula 2802802
13274
434
Advertisement
cca 1915 Fa névjegykártyatartó Szénásy Béla budapesti papírkereskedő fém plakettjével a tetején, sérüléssel 7×13×2,5 cm 2801878
13275
434
Advertisement
Kabata Csokoládé és Bonbongyár R.t. Budapest címke, 1920-30 körül, 2,5x4 cm
2801893
13276
434
Advertisement
Rab Csokoládégyár Budapest címke, 1910-30 körül, d: 3,5 cm
2801889
13277
434
Advertisement
Stühmer Húsvét! levélzáró címke, 1920-40 körül, 4x5 cm és 1 db Stühmer-sorozat litho gyűjtőkártya, 109. sz., kissé sérült
2804936
13278
434
Advertisement
MALÉV fiatal légiutasok kézikönyve 2766202
13279
434
Advertisement
cca 1940 Grillux villamos gyorstűzhely, kétoldalas reklám szórólap, hajtásnyomokkal, kisebb szakadásokkal, 31x23,5 cm 2802487
13280
434
Advertisement
Globin cipőkrém, 3 db számolócédula, német és cseh nyelven, bejegyzésekkel, kis sérülésekkel.
2766229
13281
434
Advertisement
cca 1910-20 Sidol számolócédula, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel
2802283
13282
434
Advertisement
1974-2011 35 db különféle reklámos kártyanaptár 2803327
13283
434
Advertisement
dr. Deér Jó pásztor gyógyszertára Budapest gyógyszeres dobozka (sérült), benne szedési utasítással 3,5x3,5 cm
2807239
13284
434
Advertisement
Robur cipő szecessziós számolócédula
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF