Flohmarkt

Zahl der Lose: 419

Sharp El-2607 vezetékes számológép, 11 tekercs papírral, működik.
11984.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1979 bőr táska, kopott, jelzett, 35x28cm
11985.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retró kosár benne szalvétatartó, gyékény. 30x18 cm
11986.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db női- és 2 db férfi bőr őv
11987.

Rufpreis:
1 400 HUF

HTK öntöttvas, egytálcás konyhai mérleg (max. 10 kg), XX. sz. közepe, jelzett, korának megfelelő állapotban, 30x20x11,5 cm
11988.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db iparművész üveg betétes réz kávés / teás csésze. Hibátlan.
11989.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bútorfurnér filé, 4 db, 14x9cm
11990.

Rufpreis:
1 000 HUF

11991.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11992.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Lovagi torna. Domborított réz falitányér, kopott, d: 30 cm
11993.

Rufpreis:
3 000 HUF

11994.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bodum fém és műanyag termosz, eredeti dobozában, kopott, 28 cm
11995.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF