Design - Mode

Zahl der Lose: 85

Barna alapon nagy stóla, 180x68 cm
11730.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lila stóla, széle hímzett, 90x225 cm
11731.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Givenchy III. 1980 körül, Eau de Toilette ,,parfüm", originál sérült dobozban, 120ml
11732.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gianfranco Ferré bőr női táska, jelzett, állítható vállpánttal, használt, megkímélt állapotban, 30x25 cm
11733.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mazzini Firenze női kézi táska, jelzett, újszerű állapotban, 30x23 cm
11734.

Rufpreis:
6 000 HUF

Burberry retró bőr női táska, jelzett, használt, megkímélt állapotban, 27x23 cm
11735.

Rufpreis:
6 000 HUF

Renato Balestra velúr női válltáska, jelzett, megkímélt állapotban (a márkajel varrása részben elvált), 35x30 cm
11736.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik marhabőr koffer jó állapotban. 75x44x28 cm
11737.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krokodilbőr női táska, megkímélt állapotban, 29x23 cm
11738.

Rufpreis:
8 000 HUF

O bag lazacszínű női táska, használt állapot, 37x28 cm
11739.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krokodilmintás bőr-velúr olasz női táska, jelzett, használt állapotban, 38x30 cm
11740.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olasz krokodilbőr női táska jó állapotban 40x30 cm
11741.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF