Design - Mode Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804054
11730
434
Design - fashion
Barna alapon nagy stóla, 180x68 cm
2804055
11731
434
Design - fashion
Lila stóla, széle hímzett, 90x225 cm
2766620
11732
434
40000
Design - fashion
Givenchy III. 1980 körül, Eau de Toilette ,,parfüm", originál sérült dobozban, 120ml
2806815
11733
434
Design - fashion
Gianfranco Ferré bőr női táska, jelzett, állítható vállpánttal, használt, megkímélt állapotban, 30x25 cm
2806807
11734
434
Design - fashion
Mazzini Firenze női kézi táska, jelzett, újszerű állapotban, 30x23 cm
2806801
11735
434
Design - fashion
Burberry retró bőr női táska, jelzett, használt, megkímélt állapotban, 27x23 cm 2806828
11736
434
Design - fashion
Renato Balestra velúr női válltáska, jelzett, megkímélt állapotban (a márkajel varrása részben elvált), 35x30 cm
2811298
11737
434
Design - fashion
Antik marhabőr koffer jó állapotban. 75x44x28 cm 2807472
11738
434
Design - fashion
Krokodilbőr női táska, megkímélt állapotban, 29x23 cm 2807467
11739
434
Design - fashion
O bag lazacszínű női táska, használt állapot, 37x28 cm 2807482
11740
434
Design - fashion
Krokodilmintás bőr-velúr olasz női táska, jelzett, használt állapotban, 38x30 cm
2807981
11741
434
9500
Design - fashion
Olasz krokodilbőr női táska jó állapotban 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF