Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 230

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x42 cm
10564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt agárral. Pasztell, papír, javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x30 cm
10565.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan (Lette...?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35×25 cm
10566.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, fakeretben, 40×52 cm
10567.

Rufpreis:
800 HUF
49

Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton. 25×35 cm
10568.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. végi szovjet alkotó: Macskák, 1985. Rézkarc, papír. Foltos. 48x28 cm
10569.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Az erdőben. Olaj, fára kasírozott vászon. Keretben. 20X25cm
10570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. Fa keretben: 80cm x 60cm
10571.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Fa keretben: 65cm x 55cm
10572.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Milánói dóm. Akvarell, papír, keretben, 12x17 cm
10573.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel (Magyar-Mannheimer Gusztáv?): Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10574.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Képek. Rézkarc, papír. Számozott: 3/50. 24x45 cm
10575.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF