Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2778767
10564
434
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x42 cm 2778571
10565
434
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt agárral. Pasztell, papír, javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x30 cm 2778148
10566
434
Olvashatatlan (Lette...?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35×25 cm 2778006
10567
434
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, fakeretben, 40×52 cm 2777594
10568
434
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton. 25×35 cm 2706383
10569
434
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. végi szovjet alkotó: Macskák, 1985. Rézkarc, papír. Foltos. 48x28 cm
2810045
10570
434
Olvashatatlan jelzéssel: Az erdőben. Olaj, fára kasírozott vászon. Keretben. 20X25cm 2786435
10571
434
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. Fa keretben: 80cm x 60cm
2786433
10572
434
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Fa keretben: 65cm x 55cm
2787221
10573
434
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Milánói dóm. Akvarell, papír, keretben, 12x17 cm
2786460
10574
434
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Magyar-Mannheimer Gusztáv?): Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm 2787802
10575
434
Olvashatatlan jelzéssel: Képek. Rézkarc, papír. Számozott: 3/50. 24x45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF