Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első fele (Szontágh Tibor?): Hegyvidéki táj (Bükk, Tátra?). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35×28 cm