10531.
Beendet 434. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Bánky Zoltán jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Sérült, részben javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x60 cm