Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 73

Székelyhidi Ágoston: Kölcsey gondolatai. Debrecen, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (169./1000) példány.
17497.

Rufpreis:
1 400 HUF

Epper in mini. (Humoros, erotikus karikatúrák). Halle, 1982, Freiheit Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17498.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kozák Mihály - Lakatos György: Hetvenöt év - száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban (számozatlan példány).
17499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón réz plakettel. Számozott (202./600) példány.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bolgár Iván - Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (140./1000) példány.
17501.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Károly: Somsálybánya (1900-1980). Miskolc, 1985, Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár Iván et al.: Egy hatvanéves fiatalember. (Emlékkönyv Siklósi Norbert 60. születésnapjára). H.n., 1984, k.n. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

17504.

Rufpreis:
1 000 HUF

17505.

Rufpreis:
1 600 HUF

17506.

Rufpreis:
1 800 HUF

17507.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Kass János 15 rézkarcával. 2 kötet Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, . számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17508.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF