Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón réz plakettel. Számozott (202./600) példány.
Nagy Károly: Somsálybánya (1900-1980). Miskolc, 1985, Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Boldizsár Iván et al.: Egy hatvanéves fiatalember. (Emlékkönyv Siklósi Norbert 60. születésnapjára). H.n., 1984, k.n. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.