Siebenbürgen Zahl der Lose: 1744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804620
21010
434
24000
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1922 Arad, látkép madártávlatból, lóvasút, üzletek. Szecessziós litho keret lóherével. Réthy L. és Fia kiadása / square, horse-drawn railway, shops. Art Nouveau litho frame with clover 2804636
21011
434
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
Arad, 13 Vértanú szobor, üzletek. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue, shops (ázott / wet damage)
2804635
21012
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1905 Arad, Andrássy tér, Czigelbrier Győző, Schwarz M. és társa és Steinitz üzlete. Kerpel Izsó kiadása / square, shops
2804634
21013
434
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, Vértanú szobor, Hubert és Farber Lajos üzlete. Bloch H. kiadása / square, statue, shops (fl)
2804630
21014
434
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Arad, 13 vértanú szobor. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue (ázott / wet damage)
2804629
21015
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Arad, Szentháromság szobor, 18481849 Múzeum, színházi sörcsarnok és étterem. Bloch H. nyomdája kiadása / Trinity statue, museum, restaurant and beer hall 2804618
21016
434
32000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Arad, Városház tér, Endrődi Salacz Gyula királyi tanácsos és Arad szab. kir. város polgármestere. Lengyel Lipót kiadása / town hall square, mayor, coat of arms. Art Nouveau, floral (EK) 2809258
21017
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Arad, Vértanú szobor, Színház épület, lóvasút, Városháza. Lengyel Lipót kiadása / monument, theatre, horse-drawn tram, town hall, horse-drawn tram. Art Nouveau, floral, litho (kis szakadás / small tear) 2809260
21018
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Arad, Baross park, Vértanúk szobra, Római katolikus templom, Városháza. Révész Nándor kiadása / park, monument, Caholic church, town hall. Floral (kopott sarkak / worn corners) 2802912
21019
434
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1917 Arad, Szabadság tér heti piaccal, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / square, market, shops (b) 2802908
21020
434
Transylvania
Ansichtskarten
T4
Arad, Pályaudvar, vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 59. sz. 1916. / railway station (EM)
2802905
21021
434
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Arad, A Kultúrpalota madártávlatból. Vasúti levelezőlapárusítás 49. sz. 1916. / Palace of Culture (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF