Siebenbürgen

Zahl der Lose: 1744

1922 Arad, látkép madártávlatból, lóvasút, üzletek. Szecessziós litho keret lóherével. Réthy L. és Fia kiadása / square, horse-drawn railway, shops. Art Nouveau litho frame with clover
21010.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Arad, 13 Vértanú szobor, üzletek. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue, shops (ázott / wet damage)
21011.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
12 000 HUF

1905 Arad, Andrássy tér, Czigelbrier Győző, Schwarz M. és társa és Steinitz üzlete. Kerpel Izsó kiadása / square, shops
21012.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
12 000 HUF

1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, Vértanú szobor, Hubert és Farber Lajos üzlete. Bloch H. kiadása / square, statue, shops (fl)
21013.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arad, 13 vértanú szobor. Klein J. Sándor kiadása / martyrs' statue (ázott / wet damage)
21014.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arad, Szentháromság szobor, 18481849 Múzeum, színházi sörcsarnok és étterem. Bloch H. nyomdája kiadása / Trinity statue, museum, restaurant and beer hall
21015.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1898 (Vorläufer) Arad, Városház tér, Endrődi Salacz Gyula királyi tanácsos és Arad szab. kir. város polgármestere. Lengyel Lipót kiadása / town hall square, mayor, coat of arms. Art Nouveau, floral (EK)
21016.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1899 (Vorläufer) Arad, Vértanú szobor, Színház épület, lóvasút, Városháza. Lengyel Lipót kiadása / monument, theatre, horse-drawn tram, town hall, horse-drawn tram. Art Nouveau, floral, litho (kis szakadás / small tear)
21017.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1899 (Vorläufer) Arad, Baross park, Vértanúk szobra, Római katolikus templom, Városháza. Révész Nándor kiadása / park, monument, Caholic church, town hall. Floral (kopott sarkak / worn corners)
21018.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1917 Arad, Szabadság tér heti piaccal, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / square, market, shops (b)
21019.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 000 HUF

Arad, Pályaudvar, vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 59. sz. 1916. / railway station (EM)
21020.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 000 HUF

Arad, A Kultúrpalota madártávlatból. Vasúti levelezőlapárusítás 49. sz. 1916. / Palace of Culture (EK)
21021.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF