Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 494
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798873
31383
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. Egyházmegyei szinódus emlékérem "Méltóak vagyunk az evangéliumra / Szinódus 1994 - Főegyházság" kétoldalas bronz emlékérem T:1 2668728
31384
433
Numismatik
1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (4db) T:1-,2 2770425
31385
433
Numismatik
1994. Pálos Antal születésének 80. évfordulójára készült egyoldalas bronz plakett (100mm) T:1- patina
2692462
31386
433
Numismatik
1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
2792842
31387
433
Numismatik
1995-1996. "Babits Kiadó / Boldog új évet" kétoldalas, jelzett Ag naptárérem kapszulában (31,40g/0,925/42,5mm) T:PP pár kis karc
2773623
31388
433
Numismatik
1996. "Baja várossá nyilvánításának 300. évfordulója - 1696-1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
2794666
31389
433
Numismatik
1996. "Egyházmegyei Zsinat Eger / Tettel és Igazsággal" aranyozott kétoldalas emlékérem (43mm) T:1 (PP)
2754545
31390
433
Numismatik
2770005
31391
433
Numismatik
1996. "Megal Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet!" aranyozott emlékérem tokban (42mm) T:1 (eredetileg PP)
2790417
31392
433
Numismatik
1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (5,87g/0.835/27mm) T:1,1- 2793186
31393
433
Numismatik
1996. "Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina 2747732
31394
433
Numismatik
1996. "Rába Öntöde 1896-1996" egyoldalas öntött Fe emlékérem (96mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF