Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 494

1994. Egyházmegyei szinódus emlékérem "Méltóak vagyunk az evangéliumra / Szinódus 1994 - Főegyházság" kétoldalas bronz emlékérem T:1
31383.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

1994. "Első választó" kétoldalas fém emlékérem (25mm) (4db) T:1-,2
31384.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994. Pálos Antal születésének 80. évfordulójára készült egyoldalas bronz plakett (100mm) T:1- patina
31385.

Rufpreis:
6 000 HUF

1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31386.

Rufpreis:
10 000 HUF

1995-1996. "Babits Kiadó / Boldog új évet" kétoldalas, jelzett Ag naptárérem kapszulában (31,40g/0,925/42,5mm) T:PP pár kis karc
31387.

Rufpreis:
8 000 HUF

1996. "Baja várossá nyilvánításának 300. évfordulója - 1696-1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31388.

Rufpreis:
1 800 HUF

1996. "Egyházmegyei Zsinat Eger / Tettel és Igazsággal" aranyozott kétoldalas emlékérem (43mm) T:1 (PP)
31389.

Rufpreis:
1 600 HUF

1996. "Központi Rendeltetésű Szervezetek Parancsnoksága 1971-1996" aranyozott fém emlékérem (31x26mm) T:1-
31390.

Rufpreis:
1 600 HUF

1996. "Megal Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet!" aranyozott emlékérem tokban (42mm) T:1 (eredetileg PP)
31391.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (5,87g/0.835/27mm) T:1,1-
31392.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina
31393.

Rufpreis:
1 000 HUF

1996. "Rába Öntöde 1896-1996" egyoldalas öntött Fe emlékérem (96mm) T:1-
31394.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF