https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 167
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2798799
31630
433
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1909. "Testvériség Sport Egyesület" egyoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2790187
31631
433
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~13g/30mm) T:2 ph., patina 2790190
31632
433
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:2 ph., patina 2790193
31633
433
0
7000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:1-,2 ph., patina 2774437
31634
433
0
15000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2751917
31635
433
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2752279
31636
433
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.
Das Lot is nicht erreichbar
2751936
31637
433
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina 2798135
31638
433
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1912. "Ifjúsági Kerületi Verseny / Küzdj és bízva bízzál" bronz sport díjérem mellszalaggal, "SGA" gyártói jelzéssel (31mm) T:1- patina 2792207
31639
433
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1917. "Nagyfalusi Arany Szalontai Hajdu" + 1938. "Barátság - R.M.S.K. Martos Jenő emlékv." ezüstözött bronz és fém díjérem füllel (30-38mm) T:2 ph. 2793011
31640
433
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1919. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919" egyoldalas, hadifém sportplakett, hátoldalon gravírozva "1943". Szign.: Szoboszlay (44x31mm) T:1- korr. 2751734
31641
433
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse