https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 167

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1909. "Testvériség Sport Egyesület" egyoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- patina
1
31630.

1909. "Testvériség Sport Egyesület" egyoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~13g/30mm) T:2 ph., patina
1
31631.

~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~13g/30mm) T:2 ph., patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:2 ph., patina
1
31632.

~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:2 ph., patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:1-,2 ph., patina
1
31633.

~1910. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (~14g/30mm) T:1-,2 ph., patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina
1
31634.

~1910. jelzetlen Ag sportplakett "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és "FM" beütéssel (40x61mm) beleillesztett súlylökő éremmel, szign.: Neub G., "Arkanzas Bp" gyártói jelzéssel (79,51g/30mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
1
31635.

~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.
1
31636.

~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina
1
31637.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1912. "Ifjúsági Kerületi Verseny / Küzdj és bízva bízzál" bronz sport díjérem mellszalaggal, "SGA" gyártói jelzéssel (31mm) T:1- patina
1
31638.

1912. "Ifjúsági Kerületi Verseny / Küzdj és bízva bízzál" bronz sport díjérem mellszalaggal, "SGA" gyártói jelzéssel (31mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1917. "Nagyfalusi Arany Szalontai Hajdu" + 1938. "Barátság - R.M.S.K. Martos Jenő emlékv." ezüstözött bronz és fém díjérem füllel (30-38mm) T:2 ph.
1
31639.

1917. "Nagyfalusi Arany Szalontai Hajdu" + 1938. "Barátság - R.M.S.K. Martos Jenő emlékv." ezüstözött bronz és fém díjérem füllel (30-38mm) T:2 ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1919. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919" egyoldalas, hadifém sportplakett, hátoldalon gravírozva "1943". Szign.: Szoboszlay (44x31mm) T:1- korr.
1
31640.

1919. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919" egyoldalas, hadifém sportplakett, hátoldalon gravírozva "1943". Szign.: Szoboszlay (44x31mm) T:1- korr.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2
1
31641.

~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse