Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750546
19192
433
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó. 9,2 g 2750538
19193
433
Ezüst(Ag) fa motívumos charm, Pandora jelzéssel, nettó: 3,6 g 2750552
19194
433
4600
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,8 g 2749311
19195
433
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc lila köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8 g 2749517
19196
433
Ezüst(Ag) nyaklánc csepp alakú lila köves függővel, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 8,4 g 2750544
19197
433
Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 10 g 2750572
19198
433
Ezüst(Ag) 2in1 fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, bruttó: 3,2 g 2750528
19199
433
Ezüst(Ag) apró fekete-fehér kövekkel kirakott fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 4,6 g
2749503
19200
433
Ezüst(Ag) nyaklánc kék köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,6 g 2749268
19201
433
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel és markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,09 g 2749315
19202
433
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus köves medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 5,7 g 2749440
19203
433
3800
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF