10829.
Beendet 433. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Olvashatatlan (Feli?) jelzéssel: Piac. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 8x7 cm.