Olvashatatlan (Boldizsár István?) jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, vászon... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Olvashatatlan-Boldizsar-Istvan-jelzessel-Szenaboglya-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-ser~II2703116
2703116
10854
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan (Boldizsár István?) jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51X69 cm
: pk