Mednyánszky jelzéssel: Fenyves. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakere... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Mednyanszky-jelzessel-Fenyves-Olaj-vaszon-Dekorativ-serult-fakeretben-60x80-cm~II2797662
2797662
10775
433
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Fenyves. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
: pk