10933.
Beendet 433. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm