Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 599

Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10072.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Frederick D. Bunsen (1952-): Női akt, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (31/45). 43x54 cm. Üvegezett fakeretben.
10073.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Conrad Gyula (1877-1959): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült és kissé foltos, 30×24 cm
10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Conrád Gyula (1877-1959): Siena esthangulatban. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, részben javított. Foltos. 31x21,5 cm
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conrád Gyula (1877-1959): Holdfényes Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. 15x21 cm
10076.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Conrád Gyula (1877-1959): Ca d'oro (Velence). Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 23,5x27,5 cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

Csabai Pantl László (1904-1982): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
10078.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Wartburg vára. Akvarell, papír, 14x8,8 cm
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 38×28,5 cm
10080.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39 cm
10081.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

10082.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, kréta, papír, jelzett, lap alján szakadással, 30x35 cm
10083.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF