Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 599
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691711
10072
433
Bukor Tibor (1967-): Hódmezővásárhelyi porta. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
2796794
10073
433
9500
Frederick D. Bunsen (1952-): Női akt, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (31/45). 43x54 cm. Üvegezett fakeretben. 2757379
10074
433
Conrad Gyula (1877-1959): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült és kissé foltos, 30×24 cm 2793410
10075
433
Conrád Gyula (1877-1959): Siena esthangulatban. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, részben javított. Foltos. 31x21,5 cm 2793298
10076
433
Conrád Gyula (1877-1959): Holdfényes Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. 15x21 cm 2793288
10077
433
Conrád Gyula (1877-1959): Ca d'oro (Velence). Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. 23,5x27,5 cm 2768646
10078
433
19000
Csabai Pantl László (1904-1982): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
2795593
10079
433
Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Wartburg vára. Akvarell, papír, 14x8,8 cm
2798810
10080
433
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 38×28,5 cm 2798808
10081
433
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Varsahalászok. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39 cm 2607643
10082
433
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt és pár, 1982. Akvarell, karton. Jelzett. 49x46,5 cm 2735227
10083
433
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, kréta, papír, jelzett, lap alján szakadással, 30x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF