Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 599
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793742
10508
433
120000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Építőkockák. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed 2799994
10509
433
Szigethy István (1891-1966): Munkácsy Mihály fest (karikatúra v. illusztráció). Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton széle foltos és sérült, mű ép. 21×16 cm. 2743018
10510
433
46000
Szikora Tamás (1943-2012): Fiatalkori önarckép, 1961. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 43x30,5 cm
2799998
10511
433
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nagymarosi virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett. Széle sérült. 36,5×51 cm. 2764354
10512
433
65000
cca 1947-1968 Szilágyiné Farkas Apollónia (?-?) grafikus hagyatékából származó, 21 grafikai terve, különféle színváltozatokkal +10 db egyéb grafikája. Valamint 8 db általa megírt képeslap, rajuk a már elkészült grafikákkal. Különféle technikák, papírok, részben jelzettek, részben jelzés nélkül, 18x10 és 8x11 cm közötti méretben
2706042
10513
433
2740252
10514
433
5500
Szkotniczky Péter (?-): Összetört álom. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 32x46 cm
2761537
10515
433
60000
Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm 2791942
10516
433
Szőnyi István (1894-1928): Dunakanyar (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 19,5×28,5 cm 2773929
10517
433
Szőnyi István (1894-1960): Római fürdő, 1921. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 15×21 cm 2791961
10518
433
15000
Szőnyi István (1894-1928): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapon néhány apró folttal, 29×33 cm 2791813
10519
433
Szőnyi István (1894-1960): Női portré. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun "Szőnyi István hagyatéki anyaga 38/50" felirattal és számozással. Foltos. 15×12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF