Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 599
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2790250
10288
433
Kozma Lajos (1884-1948): Magány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2790258
10289
433
Kozma Lajos (1884-1948): Dombon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm
2790261
10290
433
Kozma Lajos (1884-1948): Emberek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm 2790268
10291
433
Kozma Lajos (1884-1948): Átlényegülés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm 2751469
10292
433
Kórusz József (1927-2010): Dunai hajók, a háttérben a Budai várnegyed. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott keretben. 24,5×39 cm "Kórusz József magyar festő, grafikus. Festményei és grafikái, melyeken a tájak és az emberek a gondosan tanulmányozott szín és fényhatások érzékeny visszaadásával jelennek meg. Művei megtalálhatóak a Magyar Nemzeti Galériában, a Művelődésügyi Minisztériumban, a Ráday Múzeumban és a Vízügyi Múzeumban."
2792370
10293
433
Kórusz József (1927-2010):A veszprémi vár. Rézkarc, papír jelzettm, számozott (75/100). Kissé foltos, elszíneződött. Üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm 2769899
10294
433
Kós Károly (1883-1977): Bocskoros. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm 2769860
10295
433
Kós Károly (1883-1977): Ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x11 cm 2769874
10296
433
Kós Károly (1883-1977): Ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x11 cm 2797442
10297
433
Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm 2797439
10298
433
Kós Károly (1883-1977): Városi ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm 2797392
10299
433
Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF