Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 599

Kozma Lajos (1884-1948): Magány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10288.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Dombon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm
10289.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Emberek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm
10290.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Átlényegülés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×19 cm
10291.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Dunai hajók, a háttérben a Budai várnegyed. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott keretben. 24,5×39 cm  "Kórusz József magyar festő, grafikus. Festményei és grafikái, melyeken a tájak és az emberek a gondosan tanulmányozott szín és fényhatások érzékeny visszaadásával jelennek meg. Művei megtalálhatóak a Magyar Nemzeti Galériában, a Művelődésügyi Minisztériumban, a Ráday Múzeumban és a Vízügyi Múzeumban."
10292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kórusz József (1927-2010):A veszprémi vár. Rézkarc, papír jelzettm, számozott (75/100). Kissé foltos, elszíneződött. Üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm
10293.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kós Károly (1883-1977): Bocskoros. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 10x10 cm
10294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly (1883-1977): Ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x11 cm
10295.

Rufpreis:
1 600 HUF

10296.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm
10297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Városi ház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, kopott, 11x11 cm
10298.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Udvarház. Linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 11×11 cm
10299.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF